Téma:  Vítáme ke zpravodajství z Mistrovství Evropy 2013   
Autor:  Kristian Walach      Datum: 09.04.2013,  08:58      

Dnes večer začíná rozlosováním první disciplíny Mistrovství Evropy v poolbilliardu mužů, žen a vozíčkářů. Českou republiku reprezentuje výprava ve složení David Žalman (vítěz extraligového čtyřboje), Petr Urban a Veronika Hubrtová (vítězové čtyřbojů MR), Jan Suchánek a Hanka Kaslová (další v pořadí čtyřbojů ELX resp. MR), Pavel Balaštík, Radko Majerčík a Markéta Mlejnková (na vlastní náklady). Jako každý rok Vám nabízíme vlastní stránku ME s pavouky a tabulkou se zvýrazněnými zápasy našich reprezentantů.

Přejeme našim reprezentantům dobrý strk!
----------------------------------------
    
----------------------------------------
Chyba při načtění jména osoby
Chyba 1064: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 2

Zapište text své odpovědi na zobrazený příspěvek. Po stisknutí tlačítka "Zobrazit" se příspěvek zobrazí tak, jak potom bude uveden ve fóru. Zkontrolujte, zda obsah je v pořádku, po odeslání pomocí "Uložit" již nelze text opravit.

Téma:   Prosím vyplnit!

Autor:   Prosím vyplnit!

Text příspěvku:   

POZOR! Po stisknutí tlačítka "Uložit" vyčkejte, dokud se nezobrazí aktualizovaný seznam příspěvků! Při předčasném ukončení prohlížeče může dojít k přerušení zpracování a ztrátě Vašeho příspěvku.