Téma:  Kluci začali líp   
Autor:  V.Hajdovský      Datum: 10.04.2013,  16:15      

David Žalman a Honza Suchánek mají za sebou dvě výhry a jsou v hlavním turnaji SKO pro 64 hráčů! Žalman hrál se Sušičem100:71 a s Koelesem 100:93. Suchánek porazil Vukajloviče 100:63 a našeho Petra Urbana 100:43. Zatím se hrálo do 100 bodů, hlavní turnaj se hraje do 125.
Urban měl v prvním kole volný los, ve druhém narazil na Honzu Suchánka. O postup do hlavního turnaje si dnes večer zahraje se Schneiderem. Balaštík hrál svoji premiéru na ME se Staabem a prohrál 17:100. Jeho příští soupeř Košovyj svou reputací moc nadějí na postup nedává.
Holkám moc nepřál los. Veronika Hubrtová vyfasovala Helvikovou a bohužel těsně prohrála 61:75. Markéta Mlejnková prohrála s Roosovou 31:75 a pro další kolo má Rademakersovou :-( . Zato Hanka Kaslová měla v prvním kole volný los a ve druhém právě tuho válčí s Jevsejenkovou.
Celkové čtyři výhry před dalšími čtyřmi očekávanými dnešními výsledky vidím jako dobrý vstup našich na ME 2013.


----------------------------------------
    
----------------------------------------
Chyba při načtění jména osoby
Chyba 1064: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 2

Zapište text své odpovědi na zobrazený příspěvek. Po stisknutí tlačítka "Zobrazit" se příspěvek zobrazí tak, jak potom bude uveden ve fóru. Zkontrolujte, zda obsah je v pořádku, po odeslání pomocí "Uložit" již nelze text opravit.

Téma:   Prosím vyplnit!

Autor:   Prosím vyplnit!

Text příspěvku:   

POZOR! Po stisknutí tlačítka "Uložit" vyčkejte, dokud se nezobrazí aktualizovaný seznam příspěvků! Při předčasném ukončení prohlížeče může dojít k přerušení zpracování a ztrátě Vašeho příspěvku.