Téma:  Nervák na začátek týmů   
Autor:  Kristian Walach      Datum: 28.07.2013,  19:26      

V drama se vyvinulo první utkání našeho týmu proti domácí Bosně a Hercegovině: Zatímco Tomáš Zajíček celkem rychle prohrál devítku 2:7 a Pepa Nechvíle za hodinu dvacet vyhrál osmičku 6:2, bojoval Bohdan Ivanets v nekonečné téměř dvě a čtvrt hodiny! Ze stavu 44:49 ho tři fauly srazily na 28:47, pak však otočil na 61:58 a dokonce 67:64, ale jedenáctibodový náběh soupeře znamenal prohru 67:75. V B-čku náš tým nastoupí zítra od 18:30 proti Finsku, které dnes podlehlo Polsku 0:2.
----------------------------------------
    
----------------------------------------
Chyba při načtění jména osoby
Chyba 1064: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 2

Zapište text své odpovědi na zobrazený příspěvek. Po stisknutí tlačítka "Zobrazit" se příspěvek zobrazí tak, jak potom bude uveden ve fóru. Zkontrolujte, zda obsah je v pořádku, po odeslání pomocí "Uložit" již nelze text opravit.

Téma:   Prosím vyplnit!

Autor:   Prosím vyplnit!

Text příspěvku:   

POZOR! Po stisknutí tlačítka "Uložit" vyčkejte, dokud se nezobrazí aktualizovaný seznam příspěvků! Při předčasném ukončení prohlížeče může dojít k přerušení zpracování a ztrátě Vašeho příspěvku.