Téma:  Další zpráva z bojiště   
Autor:  Kristian Walach      Datum: 29.07.2013,  00:27      

Na můj mail po Bohdanově prohře v nekonečné týmů "No to byl nervák s tím Bohdanem - škoda :-( " mi od Jirky přišla tahle odpověď:

To mi povídej... Podcenil soupeře a po dvou faulech zkoušel těžký jump, který mu vylítl ze stolu a tím pádem měl -15 bodů.

Zajíček měl dnes v 10-ball smůlu, měl těžkého soupeře, ale i tak uhrál 3 body. Josef v 10-ball s Holanďanem mohl vyhrát, kdyby se nepo... po poslední kouli, kterou netrefil v první hře. Josef měl i trochu smůlu, protože mu občas Holanďan nechtěně basoval. Dále hrál s Polákem, který byl úplně někde jinde, trefoval vše a měl perfektní jistoty. Jakub v 10-ball promyšleně dohrával stoly, ale vždy u konce udělal chybu a nechal protihráči 3 desítky na stole, také škoda.

----------------------------------------
    
----------------------------------------
Chyba při načtění jména osoby
Chyba 1064: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 2

Zapište text své odpovědi na zobrazený příspěvek. Po stisknutí tlačítka "Zobrazit" se příspěvek zobrazí tak, jak potom bude uveden ve fóru. Zkontrolujte, zda obsah je v pořádku, po odeslání pomocí "Uložit" již nelze text opravit.

Téma:   Prosím vyplnit!

Autor:   Prosím vyplnit!

Text příspěvku:   

POZOR! Po stisknutí tlačítka "Uložit" vyčkejte, dokud se nezobrazí aktualizovaný seznam příspěvků! Při předčasném ukončení prohlížeče může dojít k přerušení zpracování a ztrátě Vašeho příspěvku.