Téma:  První den je za námi   
Autor:  Kristian Walach      Datum: 31.03.2014,  00:05      

Bohužel přinesl vyřazení všech našich mužů. Nejdéle bojoval Roman Hybler, který po dvou vítězstvích podlehl za čarou až v samém v závěru 3,5-hodinového zápasu Nielsu Feijenovi 115:125. Honza Suchánek i David Žalman šli "A-B", přičemž ovšem David měl přetěžké soupeře: žijící legendu Souqueta a ruského fenoména Stepanova.

Zítra v 8:00 našeho času se Veronika Hubrtová, která po volném losu a skreči soupeřky prohrála na konci A-strany 20:75 s Polkou Wesolowskou, jednou z favoritek, pokusí proti Holanďance Seichterové o postup za čáru, tj. mezi nejlepších 16 hráček. Držme pěsti!

A jedna pozoruhodnost: Albin Ouschan po úvodním faulu soupeře zahrál během 50 minut na jediný náběh 100 bodů - zápas skončil 100 : -1 :-)
----------------------------------------
    
----------------------------------------
Chyba při načtění jména osoby
Chyba 1064: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 2

Zapište text své odpovědi na zobrazený příspěvek. Po stisknutí tlačítka "Zobrazit" se příspěvek zobrazí tak, jak potom bude uveden ve fóru. Zkontrolujte, zda obsah je v pořádku, po odeslání pomocí "Uložit" již nelze text opravit.

Téma:   Prosím vyplnit!

Autor:   Prosím vyplnit!

Text příspěvku:   

POZOR! Po stisknutí tlačítka "Uložit" vyčkejte, dokud se nezobrazí aktualizovaný seznam příspěvků! Při předčasném ukončení prohlížeče může dojít k přerušení zpracování a ztrátě Vašeho příspěvku.