Téma:  A je konec.   
Autor:  Tomáš Onderek      Datum: 08.04.2014,  20:13      

Ano. Mistrovství Evropy 2104 je za námi. Poslední disciplínou, která se odehrála byla devítka. Bohužel ani tady nám štěstí nepřálo a soupeři byli většinou o malinko lepší. V prvním kole to vypadalo nadějně když si Roman poradil s Dánem Kristiansenem Vegarem. Ten po té, co se do Dánska přestěhoval Niels Feijen má vynikajícího sparinga a ve společných trénincích jej často poráží. Honza Suchánek podlehl v prvním kole Janu Kellerovi 5:9 a Davida doslova ugriloval Portugalec Joao Grilo v poměru 3:9.

Následující zápasy nám však radost neudělaly a museli jsme sledovat prohru Romana proti vítězi Ostravského Blackpool OPEN Holanďanovi Marco Teutcherovi.
V B straně pavouka David Žalman dostává poslední šanci pokračovat v turnaji. Jako stéblo pověstnému topícímu se mu však bylo podáno tágo z rukou mistra světa Darrena Appletona. David se jej sice chopil ale za stavu 4:4 bohužel neodolal tlaku a jak sám na sociální síti Facebook uvedl, hrál spíše proti jménu. Jo ta dokola omílaná hlava :) Všichni ji máme, někdo od přírody silnější, někdo slabší. Každopádně dá se na tom pracovat a psychiku systematicky zdokonalovat. Ale to jsme odbočili. Čekal nás totiž ještě jeden zápas v kategorii mužů a to boj Honzy Suchánka v B straně. Ten poráží Samiho Koilu a jde o o kolo dál. Hill - Hill match jsme sledovali v zápase Romana proti hráči s přezdívkou Maharadža Imranu Majidovi. Bohužel koncovka patřila Britovi a Roman na ME končí. V tu chvíli už to nevypadalo růžově ani s Honzou. Turek Cem Govercim pomstil svého kolegu a porazil našeho zkušeného matadora 9:6.

Verča v prvním kole devítkového turnaje rozdrtila Francouzku Titaux 7:1. V tu chvíli si na ni brousila zuby Oliwka Czuprynska která ji hned v příštím kole povolila uhrát pouhé dva body. Verča hned další zápas podléhá vynikající Naltalii Seroshtan a působení české reprezentace končí.

Nastal čas se opět vrátit k tvrdému tréninku a pokusit se uspět na jednom z dalších ME v budoucnu.. Největší úspěch na ME zařídil svým způsobem i pro nás Jakub Koniar. O tom ale v samostatném článku po jeho návratu. :)
----------------------------------------
    
----------------------------------------
Chyba při načtění jména osoby
Chyba 1064: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 2

Zapište text své odpovědi na zobrazený příspěvek. Po stisknutí tlačítka "Zobrazit" se příspěvek zobrazí tak, jak potom bude uveden ve fóru. Zkontrolujte, zda obsah je v pořádku, po odeslání pomocí "Uložit" již nelze text opravit.

Téma:   Prosím vyplnit!

Autor:   Prosím vyplnit!

Text příspěvku:   

POZOR! Po stisknutí tlačítka "Uložit" vyčkejte, dokud se nezobrazí aktualizovaný seznam příspěvků! Při předčasném ukončení prohlížeče může dojít k přerušení zpracování a ztrátě Vašeho příspěvku.