Turnaj zco14_1_ko8

Posledni aktualizace: 16.2.2014 21:30



 


Skupina 1
  Mič Stu Vyč Lou Šťa Jeb Kas  Výhry   Skóre 
 1.   Mičkal Libor (Billiard club Příchovice)  xxx  3:0   3:0   3:1   3:0   3:0   3:0   6  18:1
 2.   Stuna Jakub (Billiard club Příchovice)   0:3  xxx  3:1   3:0   3:1   3:0   3:1   5  15:6
 3.   Vyčítal Marek (BC Bio Systém Plzeň)   0:3   1:3  xxx  3:1   3:0   3:0   3:0   4  13:7
 4.   Louda Luboš (Billiard club Příchovice)   1:3   0:3   1:3  xxx  3:2   3:0   3:0   3  11:11
 5.   Šťastný Vladimír (BC Bio Systém Plzeň)   0:3   1:3   0:3   2:3  xxx  3:1   3:1   2  9:14
 6.   Jebas Tom (Billiard club Příchovice)   0:3   0:3   0:3   0:3   1:3  xxx  3:1   1  4:16
 7.   Kaslová Květa (Billiard club Příchovice)   0:3   1:3   0:3   0:3   1:3   1:3  xxx  0  3:18


Skupina 2
  Haj Čad Vot Ber Her Ble Šti  Výhry   Skóre    Vzáj.z.
 1.   Hajšman Ladislav (BC Bio Systém Plzeň)  xxx  3:2   3:1   3:2   3:0   3:0   3:1   6  18:6  
 2.   Čad Lukáš (Billiard club Příchovice)   2:3  xxx  3:1   3:1   3:0   3:1   3:0   5  17:6  
 3.   Votýpka Zdeňek (BC Bio Systém Plzeň)   1:3   1:3  xxx  3:1   2:3   3:0   3:0   3  13:10
\
/
  1  
 4.   Bergmann Lukáš (Billiard club Příchovice)   2:3   1:3   1:3  xxx  3:1   3:1   3:1   3  13:12   0  
 5.   Heral Martin (Billiard club Příchovice)   0:3   0:3   3:2   1:3  xxx  3:1   1:3   2  8:15  
 6.   Blechová Miroslava (Billiard club Příchovice)   0:3   1:3   0:3   1:3   1:3  xxx  3:0   1  6:15
\
/
  1  
 7.   Štich Václav (Billiard club Příchovice)   1:3   0:3   0:3   1:3   3:1   0:3  xxx  1  5:16   0  


Skupina 3
  Nov Vel Vrz Pís Sop Pís Kes  Výhry   Skóre 
 1.   Novák Patrik (BC Bio Systém Plzeň)  xxx  3:2   3:0   3:1   3:0   3:1   3:0   6  18:4
 2.   Velíšek Josef (BC Bio Systém Plzeň)   2:3  xxx  3:2   3:0   3:0   3:1   3:0   5  17:6
 3.   Vrzák František (BC Bio Systém Plzeň)   0:3   2:3  xxx  3:0   3:0   3:1   3:0   4  14:7
 4.   Písař Michal (Billiard club Příchovice)   1:3   0:3   0:3  xxx  3:2   3:0   3:0   3  10:11
 5.   Sopper Jan (BC Bio Systém Plzeň)   0:3   0:3   0:3   2:3  xxx  3:1   3:0   2  8:13
 6.   Písková Michaela (Billiard club Příchovice)   1:3   1:3   1:3   0:3   1:3  xxx  3:0   1  7:15
 7.   Keslová Lucie (Billiard club Příchovice)   0:3   0:3   0:3   0:3   0:3   0:3  xxx  0  0:18


Skupina 4
  Kas Urb Hrd Pet Mar Šin  Výhry   Skóre    Vzáj.z.
 1.   Kasl Václav (Billiard club Příchovice)  xxx  3:1   3:1   1:3   3:0   3:0   4  13:5
\
/
  1  
 2.   Urbánek Tomáš (BC Bio Systém Plzeň)   1:3  xxx  3:0   3:1   3:1   3:0   4  13:5   0  
 3.   Hrdina Jiří (Billiard club Příchovice)   1:3   0:3  xxx  3:1   3:2   3:1   3  10:10  
 4.   Petrášek Milan (BC Bio Systém Plzeň)   3:1   1:3   1:3  xxx  3:0   2:3   2  10:10  
 5.   Martan Jiří (BC Bio Systém Plzeň)   0:3   1:3   2:3   0:3  xxx  3:2   1  6:14
\
/
  1  
 6.   Šindelářová Anna (Billiard club Příchovice)   0:3   0:3   1:3   3:2   2:3  xxx  1  6:14   0