Turnaj vcp13

Posledni aktualizace: 1.4.2013 10:21



 


Skupina 1
  Gav Vob Eli Kůs Šaf  Výhry   Skóre    Vzáj.z. Koef.vz.
 1.   Gavenčiak Michal (Bio Systém Plzeň)  xxx  4:3   4:0   4:2   4:1   4  16:6  
 2.   Vobořil Zdeněk (Billard Centrum Praha)   3:4  xxx  3:4   4:0   4:0   2  14:8
\
/
  1     1.750  
 3.   Elis Tomáš (MPC Pardubice)   0:4   4:3  xxx  2:4   4:1   2  10:12   1     0.857  
 4.   Kůs Erik (Delta Billiard Brno)   2:4   0:4   4:2  xxx  4:1   2  10:11   1     0.667  
 5.   Šafařík Jan (Klatovy)   1:4   0:4   1:4   1:4  xxx  0  3:16  


Skupina 2
  Žal Hof Vot Sma Mat  Výhry   Skóre 
 1.   Žalman David (MPC Pardubice)  xxx  4:3   4:1   4:0   4:1   4  16:5
 2.   Hofman  Jiří (Balabuška Praha)   3:4  xxx  4:2   4:2   4:1   3  15:9
 3.   Votýpka Zdeněk (Bio Systém Plzeň)   1:4   2:4  xxx  4:3   4:3   2  11:14
 4.   Smaha Martin (Billiard club Příchovice)   0:4   2:4   3:4  xxx  4:1   1  9:13
 5.   Matéová Svetlana (Balabuška Praha)   1:4   1:4   3:4   1:4  xxx  0  6:16


Skupina 3
  Haj Sko Zaj Žal Leb  Výhry   Skóre 
 1.   Hajdovský Marek (Billard Centrum Praha)  xxx  4:0   4:1   4:1   4:0   4  16:2
 2.   Skopal Tadeáš (Harlequ´in Praha)   0:4  xxx  4:0   4:2   4:0   3  12:6
 3.   Zajíček Tomáš (MPC Pardubice)   1:4   0:4  xxx  4:3   4:1   2  9:12
 4.   Žalmanová Ilona (MPC Pardubice)   1:4   2:4   3:4  xxx  4:1   1  10:13
 5.   Lebduška Miroslav (MPC Pardubice)   0:4   0:4   1:4   1:4  xxx  0  2:16


Skupina 4
  Zaj Mič Pra Zem Pís  Výhry   Skóre 
 1.   Zając Dominik (Break Ball Bielsko Biała, POL)  xxx  4:0   4:0   4:0   4:0   4  16:0
 2.   Mičkal Libor (Harlequ´in Praha)   0:4  xxx  4:1   4:0   4:2   3  12:7
 3.   Praus Tomáš (MPC Pardubice)   0:4   1:4  xxx  4:3   4:0   2  9:11
 4.   Zeman Milan (Billiard club Příchovice)   0:4   0:4   3:4  xxx  4:0   1  7:12
 5.   Písková Michaela (Billiard club Příchovice)   0:4   2:4   0:4   0:4  xxx  0  2:16


Skupina 5
  Što Ber Hah Nov Vod  Výhry   Skóre 
 1.   Štofko Vojtech (BK Žilina, SVK)  xxx  4:2   4:3   4:1   4:0   4  16:6
 2.   Bernášek Lukáš (Balabuška Praha)   2:4  xxx  4:2   4:0   4:1   3  14:7
 3.   Hahn Marius (GER)   3:4   2:4  xxx  4:2   4:1   2  13:11
 4.   Novák Martin (MPC Pardubice)   1:4   0:4   2:4  xxx  4:3   1  7:15
 5.   Vodička Vladimír (Billiard club Příchovice)   0:4   1:4   1:4   3:4  xxx  0  5:16


Skupina 6
  Dan Urb Urb Ber Sto  Výhry   Skóre 
 1.   Daněk Vojtěch (Billard Centrum Praha)  xxx  4:2   4:2   4:0   4:1   4  16:5
 2.   Urbánek Tomáš (Bio Systém Plzeň)   2:4  xxx  4:3   4:2   4:1   3  14:10
 3.   Urban Tomáš (Bio Systém Plzeň)   2:4   3:4  xxx  4:2   4:3   2  13:13
 4.   Bergmann Lukáš (Billiard club Příchovice)   0:4   2:4   2:4  xxx  4:0   1  8:12
 5.   Stodolovský Aleš (Billiard club Příchovice)   1:4   1:4   3:4   0:4  xxx  0  5:16


Skupina 7
  Špe Stu Háj Vyč Leb  Výhry   Skóre 
 1.   Šperl Milan (Domažlice)  xxx  4:1   4:0   4:1   4:0   4  16:2
 2.   Stuna Jakub (Bio Systém Plzeň)   1:4  xxx  4:0   4:0   4:0   3  13:4
 3.   Hájek Milan (Bio Systém Plzeň)   0:4   0:4  xxx  4:2   4:3   2  8:13
 4.   Vyčítal Marek (Plzeň)   1:4   0:4   2:4  xxx  4:2   1  7:14
 5.   Lebduška Filip (MPC Pardubice)   0:4   0:4   3:4   2:4  xxx  0  5:16


Skupina 8
  Iva Erö Fik Jav Bel  Výhry   Skóre    Vzáj.z. Koef.vz.
 1.   Ivanec Bohdan (Harlequ´in Praha)  xxx  4:2   4:2   4:0   4:1   4  16:5  
 2.   Erös Dávid (Billard Centrum Praha)   2:4  xxx  4:1   4:3   4:2   3  14:10  
 3.   Fikais Petr (Harlequ´in Praha)   2:4   1:4  xxx  3:4   4:0   1  10:12
\
/
  1     1.750  
 4.   Javůrek Jaroslav (MPC Pardubice)   0:4   3:4   4:3  xxx  2:4   1  9:15   1     0.857  
 5.   Beleš Pavol (Balabuška Praha)   1:4   2:4   0:4   4:2  xxx  1  7:14   1     0.667  


Skupina 9
  Aus Pok Wil Boh Bor  Výhry   Skóre    Vzáj.z.
 1.   Aust Jiří (Renda Roudnice n. Labem)  xxx  4:3   4:1   4:3   4:2   4  16:9  
 2.   Pokrývka Daniel (Billard Centrum Praha)   3:4  xxx  4:3   4:2   2:4   2  13:13
\
/
  1  
 3.   Williams Heath (Billard Centrum Praha, AUS)   1:4   3:4  xxx  4:0   4:2   2  12:10   0  
 4.   Bohůnek Jindřich (Delta Billiard Brno)   3:4   2:4   0:4  xxx  4:1   1  9:13
\
/
  1  
 5.   Borkovec Miloslav (Casablanca Tábor)   2:4   4:2   2:4   1:4  xxx  1  9:14   0  


Skupina 10
  Zem Wal Hub Jeb Kas  Výhry   Skóre    Vzáj.z. Koef.vz.
 1.   Zeman Pavel (Řipská Praha)  xxx  4:0   3:4   4:0   4:0   3  15:4
\
/
  1     1.750  
 2.   Walach Kristian (Delta Billiard Brno)   0:4  xxx  4:1   4:0   4:3   3  12:8   1     0.800  
 3.   Hubrtová Veronika (Harlequ´in Praha)   4:3   1:4  xxx  4:1   4:0   3  13:8   1     0.714  
 4.   Jebas Tom (Billiard club Příchovice)   0:4   0:4   1:4  xxx  4:3   1  5:15  
 5.   Kaslová Květa (Billiard club Příchovice)   0:4   3:4   0:4   3:4  xxx  0  6:16  


Skupina 11
  Čer Kav Hor Dzi Vac  Výhry   Skóre    Vzáj.z.
 1.   Čermín Tomáš (Billard Centrum Praha)  xxx  4:1   4:1   4:2   4:1   4  16:5  
 2.   Kavan Petr (Casablanca Tábor)   1:4  xxx  4:3   4:0   3:4   2  12:11
\
/
  1  
 3.   Horák Michal (Billard Centrum Praha)   1:4   3:4  xxx  4:2   4:2   2  12:12   0  
 4.   Dziobkowski Andrzej (POL)   2:4   0:4   2:4  xxx  4:2   1  8:14
\
/
  1  
 5.   Vacek Jiří (Balabuška Praha)   1:4   4:3   2:4   2:4  xxx  1  9:15   0  


Skupina 12
  Tic Suc Pří Ven Šti  Výhry   Skóre 
 1.   Tichý Jaroslav (Renda Roudnice n. Labem)  xxx  4:2   4:2   4:3   4:0   4  16:7
 2.   Suchánek Jan (Casablanca Tábor)   2:4  xxx  4:1   4:1   4:0   3  14:6
 3.   Příbanová Simona (Harlequ´in Praha)   2:4   1:4  xxx  4:2   4:2   2  11:12
 4.   Venhodová Vladimíra (Delta Billiard Brno)   3:4   1:4   2:4  xxx  4:0   1  10:12
 5.   Štich Václav (Billiard club Příchovice)   0:4   0:4   2:4   0:4  xxx  0  2:16


Skupina 13
  Bal Ond Sim Duc Hoř Zho  Výhry   Skóre    Vzáj.z. Koef.vz.
 1.   Balaštík Pavel (Harlequ´in Praha)  xxx  4:2   3:4   4:0   4:1   4:3   3  15:7
\
/
  1     1.167  
 2.   Onderek Tomáš (BC Havířov)   2:4  xxx  4:2   4:1   4:0   4:1   3  14:7   1     1.000  
 3.   Simeth Franz (GER)   4:3   2:4  xxx  4:2   4:2    :scr.  3  14:11   1     0.857  
 4.   Duchek Marcel (Billiard club Příchovice)   0:4   1:4   2:4  xxx  4:1   4:3   1  7:13  
 5.   Hořenovský Jaroslav (MPC Pardubice)   1:4   0:4   2:4   1:4  xxx  4:2   0  4:16  
 6.   Zhou Longdi (Billard Centrum Praha)   3:4   1:4  scr.:    3:4   2:4  xxx  0  0:0  


Skupina 14
  Jan Bač Štr Dor Nov  Výhry   Skóre    Vzáj.z. Koef.vz.
 1.   Janata Jan (Billard Centrum Praha)  xxx  4:1   4:0   4:3   4:2   4  16:6  
 2.   Bačik Michal (Casablanca Tábor)   1:4  xxx  4:0   4:1   4:1   3  13:6  
 3.   Štrba Jakub (BlackPool Ostrava)   0:4   0:4  xxx  3:4   4:0   1  7:12
\
/
  1     1.750  
 4.   Dorobant Miroslav (BC Kralupy)   3:4   1:4   4:3  xxx  3:4   1  11:15   1     1.000  
 5.   Novák Patrik (Bio Systém Plzeň)   2:4   1:4   0:4   4:3  xxx  1  7:15   1     0.571  


Skupina 15
  Hou Dor Leh Lou Jav  Výhry   Skóre    Vzáj.z. Koef.vz.
 1.   Houdek Adam (Řipská Praha)  xxx  4:3   4:0   4:0   4:1   4  16:4  
 2.   Dorobant Slavomír (BC Mladá Boleslav)   3:4  xxx  4:0   4:0   4:1   3  15:5  
 3.   Lehký Miroslav (BlackPool Ostrava)   0:4   0:4  xxx  3:4   4:1   1  7:13
\
/
  1     1.400  
 4.   Louda Luboš (Billiard club Příchovice)   0:4   0:4   4:3  xxx  2:4   1  6:15   1     0.857  
 5.   Javůrek Jan (MPC Pardubice)   1:4   1:4   1:4   4:2  xxx  1  7:14   1     0.833  


Skupina 16
  Kře Čad Lis Vel Kas  Výhry   Skóre    Vzáj.z. Koef.vz.
 1.   Křenek Lukáš (Balabuška Praha)  xxx  4:3   4:1   4:1   4:0   4  16:5  
 2.   Čad Lukáš (Bio Systém Plzeň)   3:4  xxx  2:4   4:0   4:3   2  13:11
\
/
  1     1.500  
 3.   Lisík Jozef (Slovensko)   1:4   4:2  xxx  2:4   4:1   2  11:11   1     1.000  
 4.   Velíšek Josef (Bio Systém Plzeň)   1:4   0:4   4:2  xxx  4:0   2  9:10   1     0.667  
 5.   Kasl Václav (Billiard club Příchovice)   0:4   3:4   1:4   0:4  xxx  0  4:16